Jambox – Online

Dzięki firmie Cemoos abonenci Jambox mogą oglądać telewizję z każdego miejsca na świecie bez dodatkowych opłat.
Wystarczy podać dane logowania oraz wybrać kanał.

OGLĄDAJ ONLINE

Oglądaj mobilnie Jambox Pobierz aplikacjęJambox

Generowanie hasła do JAMBOX Panelu

Jeśli nie masz przypisanego adresu e-mail do Twojego konta, a chciałbyś mieć pełną obsługę w JAMBOX Panelu to musisz wygenerować sobie hasło dostępowe do logowania.
Na swoim dekoderze JAMBOX (dotyczy tylko dekoderów z oprogramowaniem Kyanit) wejdź do MENU i wybierz pozycję TV Panel. Następnie w menu TV Panelu wybierz pozycję JAMBOX Panel i naciśnij OK na pilocie.

Jambox Panel

Aby wygenerować nowe hasło to po podświetleniu strony w niebieskiej ramce naciśnij strzałkę w dół na pilocie, tak aby przycisk GENERUJ HASŁO podświetlił się na zielono i następnie naciśnij OK na pilocie. Twoje dane do logowania w JAMBOX Panelu zostaną wyświetlone na ekranie.

WSKAZÓWKA: Zapisz lub zrób zdjęcie telefonem ekranu TV z wygenerowanym hasłem – przyda Ci się ono przy ustawianiu własnego hasła.

Jambox Panel

Logowanie do JAMBOX Panelu

Teraz wejdź na stronę: https://panel.jambox.pl na swoim komputerze lub smartfonie/tablecie i wprowadź dane do logowania, które masz na ekranie telewizora. Po poprawnym wprowadzeniu danych zostaniesz zalogowany do JAMBOX Panelu.

Jeśli już wcześniej do Twojego konta w JAMBOX miałeś przypisany swój adres e-mail to możesz się zalogować wprowadzając jako nazwę użytkownika ten adres oraz hasło do JAMBOX Panelu.

Jeśli zapomniałeś swoje hasło to możesz sobie z tego ekranu ustawić nowe – tylko dla kont z przypisanym adresem e-mail.

UWAGA!!! Możesz dopisać swój adres e-mail w danych konta i logować się za pomocą adresu e-mail.

Jambox Panel