Jambox-GO

Jambox-Go jest to aplikacja umożliwiająca oglądanie TV i zarządzanie Twoimi usługami ze smartfona, komputera czy tabletu.

Z usługi korzystać mogą wyłącznie aktywni Abonenci telewizji JAMBOX. W usłudze online jest dostępne 169 kanałów jeśli jesteś podłączony do sieci Twojego operatora Internetu i telewizji JAMBOX. Poza domem czyli w sieci innych dostawców ilość kanałów to 122.
Telewizja online w tej usłudze nie jest dostępna dla Abonentów pakietów Na Start, Mikro oraz Mini.

Aby oglądać kanały w musisz mieć wykupiony pakiet Jambox-GO i wtedy możesz oglądać tylko kanały które masz zakupione w pozostałych pakietach.

Z internetowej telewizji kablowej można korzystać za pomocą przeglądarki internetowej oraz wykorzystując aplikację mobilną na system Android (dotyczy tabletów i smartfonów).

Oglądaj teraz   pobierz z Google Play

Jakie korzyści daje wybrana usługa

 • Oglądanie TV ze smartfona i laptopa
 • Zlecanie nagrań poza domem
 • Układanie listy 100
 • Tworzenie własnej listy filmów VOD
 • Wyszukiwarka audycji
 • Pełny dostęp do informacji o audycjach
 • Zamawianie pakietów dodatkowych
 • Zarządzanie twoją telewizją JAMBOX oraz usługami Mobile
 • Ochrona rodzicielska
 • Wygodna zmiana haseł i pinów
 • Logowanie e-mailem

Zainstaluj apkę wprost z kodu QR:

 

Kanały dostępne w Jambox-GO

Dostępne jest 169 kanałów w tym 122 poza domem.

Wszystkie kanały dostępne w JAMBOX go! możesz oglądać w domu (w ramach sieci Twojego operatora Internetu i telewizji JAMBOX)

Część kanałów, można oglądać w dowolnym miejscu z dostępem do internetu, niezależnie od dostawcy.

Dostęp do wybranych kanałów zgodnie z wykupionymi pakietami w telewizji JAMBOX. Usługa JAMBOX go! jest ograniczona terytorialnie.

 

Generowanie hasła do JAMBOX Panelu

Jeśli nie masz przypisanego adresu e-mail do Twojego konta, a chciałbyś mieć pełną obsługę w JAMBOX Panelu to musisz wygenerować sobie hasło dostępowe do logowania.
Na swoim dekoderze JAMBOX (dotyczy tylko dekoderów z oprogramowaniem Kyanit) wejdź do MENU i wybierz pozycję TV Panel. Następnie w menu TV Panelu wybierz pozycję JAMBOX Panel i naciśnij OK na pilocie.

Jambox Panel

Aby wygenerować nowe hasło to po podświetleniu strony w niebieskiej ramce naciśnij strzałkę w dół na pilocie, tak aby przycisk GENERUJ HASŁO podświetlił się na zielono i następnie naciśnij OK na pilocie. Twoje dane do logowania w JAMBOX Panelu zostaną wyświetlone na ekranie.

WSKAZÓWKA: Zapisz lub zrób zdjęcie telefonem ekranu TV z wygenerowanym hasłem – przyda Ci się ono przy ustawianiu własnego hasła.

Jambox Panel

Logowanie do JAMBOX Panelu

Teraz wejdź na stronę: https://panel.jambox.pl na swoim komputerze lub smartfonie/tablecie i wprowadź dane do logowania, które masz na ekranie telewizora. Po poprawnym wprowadzeniu danych zostaniesz zalogowany do JAMBOX Panelu.

Jeśli już wcześniej do Twojego konta w JAMBOX miałeś przypisany swój adres e-mail to możesz się zalogować wprowadzając jako nazwę użytkownika ten adres oraz hasło do JAMBOX Panelu.

Jeśli zapomniałeś swoje hasło to możesz sobie z tego ekranu ustawić nowe – tylko dla kont z przypisanym adresem e-mail.

UWAGA!!! Możesz dopisać swój adres e-mail w danych konta i logować się za pomocą adresu e-mail.

Jambox Panel