O Firmie

Mamy do przekazania dużo informacji o firmie „Cemoos”. Świadczy usługi w zakresie nowoczesnych technologii, projektowania profesjonalnych sieci teleinformatycznych, inteligentnych serwerów z dowolnym system operacyjnym dostosowanym do twoich potrzeb. Własne serwery pozwolą utworzyć strony internetowe, pocztę oraz inne usługi potrzebne zarówno dla twojej firmy jak i domu.

o firmie

Systemy Alarmowe

Profesjonalne systemy alarmowe zwiększą twoje bezpieczeństwo. Poprzez budowę specjalistycznych systemów z nadzorem kamer IP lub CCDTV. Jakość usługi poprawi komfort w domu i w firmie,  wzbogacimy je o wydajne WiFi, stabilne połączenia komputerów,tabletów, telefonów w sieci domowej.

o firmie

Internet oraz zasięg sieci

Dzięki tobie możemy powiększyć obecny zasięg sieci, który obejmuje miasta Rudy Śląskiej, Chorzowa, Gliwic, Mikołowa. Przyjdź do nas po usługi: internet, hosting, telewizję, poradę, serwis lub zakup sprzętu komputerowego, kamer i systemów alarmowych.

o firmie

Telewizja Cyfrowa

Dzięki stabilnemu połączeniu internetowemu i najlepszej technologii firma Cemoos daje możliwość skorzystania z telewizji cyfrowej jakości HD. Pakiety kanałów dopasowane są dla Państwa potrzeb, a dodatkowe funkcje PPV (pay per view) i nagrywanie kanałów stawiają Naszą usługę na równi z NC+ oraz Cyfrowym Polsatem. Brak anteny satelitarnej oraz dekoder cyfrowy podłączony do sieci światłowodowej gwarantują wspaniały obraz i brak zakłóceń.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wybrania usługi odpowiadającej Państwu. Proponujemy szereg promocji oraz dodatkowych opcji dostępnych zarówno dla nowych jak i obecnych klientów.
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 508 091 104

 

Motywacją Naszej firmy  jest „wzrastanie razem z Tobą,  pomagając najlepszymi jakościowo usługami w cenie dopasowanej do Ciebie